Joniškio r. pagrindinė mokykla

Kūrybinių darbų konkursui pasibaigus

Baigėsi devynioliktasis Respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas „Pravėriau vario vartelius“. Šįkart jis vyko virtualioje erdvėje. Jo metu mokiniai susipažino su tautos kultūros paveldu, ugdė pagarbą etninės kultūros tradicijoms, puoselėjo kūrybinius ir meninius gebėjimus.

Spalvingus bei prasmingus darbus kūrė ir mūsų mokyklos mokiniai: Ema Ramanauskaitė (3kr), Urtė Šerytė (5gt ), Amelija Bernotaitė (6kr),  Akvilė Šnaraitė (7gt), Mantas Karžinauskas (7kr), Paulina Kancevičiūtė (9kr), Gabija Gaidjurgytė (9gt).

Džiaugiamės ir sveikiname Kriukų skyriaus trečiokę Emą Ramanauskaitę, šio konkurso 7–10 metų amžiaus grupėje laimėjusią pirmąją vietą, ir Gataučių Marcės Katiliūtės skyriaus 9 klasės mokinę Gabiją Gaidjurgytę, 11-15 metų grupėje taipogi laimėjusią pirmąją vietą. Mokines konkursui paruošė dailės mokytoja Daiva Butkienė. Nuoširdžiai sveikiname visus konkurso dalyvius bei prizininkes ir džiaugiamės jų pasiekimais.

ELEKTRONINIS DIENYNAS
MOKINIAMS
MOKYTOJAMS
TĖVAMS
PASIEKIMAI
PROJEKTINĖ VEIKLA