Joniškio r. pagrindinė mokykla

Parvežta 13 medalių!

Penktadienį Utenoje vykusios dvigubos lengvosios atletikos varžybos mūsų mokyklos sportininkams buvo itin sėkmingos – iškovota net 13 medalių!

Pirmąsias vietas užėmė Tija Kačerauskaitė (6gt) – disko metime ir rutulio stūmime, Emilis Damasickis (5gt) – rutulio stūmime, Gintarė Minevičiūtė (9gt) – rutulio stūmime ir disko metime.

Antrąsias vietas iškovojo Domas Gerčas (5gt) – rutulio stūmime, Danielė Žičkauskaitė (6gt) – disko metime, Emilis Damasickis (5gt) – disko metime.

Bronzos medalius laimėjo Agnius Dailidė (5gt) – 60 m bėgime ir Kristofas Teresius (6gt) – rutulio stūmime.

Beveik visi pagerino ir savo asmeninius rekordus. Geriausiai tai pavyko Gintarei, rutulį nustūmusiai 14,23 m ir diską nusviedusiai 43,54 m bei Tijai, kurios rutulys sustojo už  11,93 m.

Sveikiname visus nugalėtojus!

ELEKTRONINIS DIENYNAS
MOKINIAMS
MOKYTOJAMS
TĖVAMS
PASIEKIMAI
PROJEKTINĖ VEIKLA