Joniškio r. pagrindinė mokykla

Perskaityta ir sudainuota „Metų pasaka“

Pavasarį Joniškio rajono pagrindinė mokykla palydėjo su varliukais virtusių ikimokyklinukų bei priešmokyklinukų choru, vainikavusiu jau tradicinį mokyklos koncertą, šiemet pavadintą „Metų pasaka“.

Versdamos didžiulės pasakų knygos puslapius renginio vedėjos Smiltė Augulytė, Radvilė Juozekėnaitė ir Simona Kukšaitė žiūrovus kvietė kartu keliauti per visus metų laikus – kiekvieną jų prisimenant, apgalvojant, pasidžiaugiant. Taip pamažu, skambant fėjos, kurią įkūnijo mokytoja Gintarė Daniusevičiūtė-Vaitkevičienė, išmintingiems žodžiams iš šiek tiek niūraus, bet kartu ir jaukaus rudens per žvarbią, bet širdyje šiltą žiemą ir viltingą pavasarį įžengta į pasiilgtą bei nuotykių kupiną vasarą.

Kad kelionė metų taku neprailgtų, ją papuošė meniniai visų trijų mokyklos skyrių mokinių ir mokytojų pasirodymai. Šokiai, dainos, folklorinės kompozicijos, meninės gimnastikos etiudai scenoje keitė vienas kitą, o kiekvieną jų iliustravo didžiuliame ekrane tarsi atgiję mokyklos mokinių dailės darbai.

Visus susirinkusiuosius sveikino mokyklos direktorius Linas Česnulis ir jo pavaduotoja Jolanta Jurkevičienė. Spalvingais pasirodymais džiaugėsi bei įsimintinos vasaros linkėjo Joniškio rajono savivaldybės vicemerės Indrė Stalnionienė ir Gita Vilčiauskienė bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Marta Stonienė. Labiausiai visi žavėjosi tokia dalyvių gausa ir nuoširdžiai atlikta programa. Yra kuo ir žavėtis bei džiaugtis – juk šią programą ruošė ir atliko daugiau nei 200 mokyklos bendruomenės narių!

Tegu pasaka tęsiasi!

Daugiau koncerto nuotraukų – mokyklos „Facebook“ profilyje

ELEKTRONINIS DIENYNAS
MOKINIAMS
MOKYTOJAMS
TĖVAMS
PASIEKIMAI
PROJEKTINĖ VEIKLA