Tarptautinė stovykla įsibėgėja

  • Paskelbė : Admin Admin
  • Paskelbta: 2024-06-13
  • Kategorija: Aktualijos

Antroji stovyklos diena INTERREG programos projekto „LingoKey“ dalyviams prasidėjo nuo apsilankymo Mūšos tyrelio pelkėje, kur tyrelio Laumė pakvietė visus bent akies krašteliu žvilgtelėti į paslaptingą pelkių pasaulį.

Lietuviai ir latviai mokėsi atskirti pelkėje sutinkamų gyvūnų pėdsakus, kartu aiškindamiesi, kaip kuris gyvūnas vadinasi kaimynų kalba. Vėliau pelkėje stebėjo saulašarę, uostė svaigiuosius gailius, klausėsi apie skruzdėlių karalystės gyventojus, sužinojo, kurioje pelkės vietoje renkasi laumės ir ko reikia nedaryti jas sutikus. Po lietumi pasibaigusio žygio pelkėje Laumės sodyboje surengtos linksmosios estafetės, kur buvo itin smagu išmėginti savo jėgas keisčiausiose rungtyse.

Grįžusių į Gataučių M. Katiliūtės skyrių projekto dalyvių laukė „Geometriniai nuotykiai“, kuriuos pristatė Gasčiūnų skyriaus matematikos mokytoja Rasa Šiuipienė. Visi gavo išbandyti šios mokytojos, jos kolegų ir mokinių sukurtą mokymo priemonę – tangramą. Naudojantis šia priemone reikėjo atlikti įvairiausias užduotis, pasitelkiant ir fantaziją, ir sumanumą, ir loginį mąstymą. 

Geometriniai galvosūkiai pravertė ir sekančiame užsiėmime – ornamentų piešime ant drobės. Vadovaujami Kriukų skyriaus dailės mokytojos Daivos Butkienės mokiniai stengėsi kuo tiksliau atkurti jiems tekusį piešinį, jį papildyti savo idėjomis, o paskui papuošti kuo gražiausiomis spalvomis. 

Diena baigėsi tautinių šokių ir žaidimų vakaru mokykloje. Šokių mokytojos Milda Didžiokė ir Giedra Jarmoškienė visus sukėlė ant kojų, keletą savo šokių pademonstravo ir svečiai iš Latvijos. Emocijų tikrai netrūko! Kaip ir greitai užsimezgusio nuoširdaus bendravimo tarp abiejų šalių mokinių. 

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninins dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas