Sporto pergalių niekad nebus per daug!

• Paskelbė : Admin Admin
  • Paskelbta: 2023-12-24
  • Kategorija: Aktualijos

Pastarasis mėnuo buvo itin įtempas mokyklos sportininkams, nuskynusiems ne vieną pergalę įvairiose varžybose.

Lapkričio 16 d. Joniškio rajono kaimo vietovių mokyklų, berniukų futbolo varžybose užimta antroji vieta, užtikrinusi kelialapį į kitą etapą, vyksiantį Pasvalyje.

Lapkričio 21 d. vyko rajoninės moksleivių žaidynių pradinių klasių kvadrato varžybos. Joniškio rajono pagrindinės mokyklos komanda, rezultatu 2-0 įveikusi „Saulės“ pagrindinės mokyklos ir tokiu pat rezultatu 2-0 nugalėjusi Mato Slančiausko progimnazijos komandą iškovojo I vietą.

Lapkričio 23 d. vykusiose rajoninėse kaimo vietovių 5-6 klasių mokinių kvadrato varžybose mūsų  mokyklos berniukų ir mergaičių komandos vienodu rezultatu 3-0 įveikė Skaistgirio gimnazijos komandas ir tapo rajono čempionais, iškovojusiais teisę atstovauti Joniškio rajonui kaimo vietovių kvadrato zoninėse varžybose.

Lapkričio 28 dieną Pasvalyje vykusiose zoninėse salės futbolo varžybose mūsų mokyklos mokiniai užėmė II vietą ir pateko į tarpzonines varžybas.

Gruodžio 1 d. vyko zoninės kvadrato 5-6 klasių varžybos. Joniskio r. pagrindinės mokyklos berniukų ir mergaičių komandos nugalėjo varžovus ir pateko į tarpzonines varžybas. Berniukų komanda po labai atkaklios kovos rezultatu 2-1 įveikė Radviliškio rajono Baisogalos gimnazijos mokyklos komandą, o mergaitės rezultatu 2-0 laimėjo prieš Radviliškio rajono Sidabravo gimnazijos mokyklos komandą.

Gruodžio 6-ąją net šešių Joniškio miesto ir rajono mokyklų (,,Saulės“ pagrindinė mokykla, M. Slančiausko progimnazija, Žagarės gimnazija, Joniškio r. pagrindinės mokyklos Gasčiūnų, Kriukų ir Gataučių M. Katiliūtės skyriai) komandos snieguotais takais sugužėjo į Gataučių M. Katiliūtės skyriaus sporto salę. Čia vyko rajoninės 1-4 klasių mokinių estafečių varžybos ,,Kaip gera ir smagu sportuot visiems kartu!“, kurias organizavo Gasčiūnų skyriaus pradinių klasių mokytojos R.Venckuvienė, R. Ramonienė ir D. Jurgaitienė. Gasčiūnų skyriaus pradinukų komanda (Ainius Bubelis, Greta Bukaitė, Jokūbas Mačiulis, Kotryna Skikaitė, Vitalijus Balčiūnas, Goda Strockytė, Gytis Misiūnas, Deividas Gakas, Nojus Bijanskas, Justas Jurevičius, Luka Kavaliauskaitė, Simas Razminas) iškovojo antrą, o Gataučių M. Katiliūtės skyriaus komanda – trečią vietą.

Gruodžio 8 d. vykusiose 3-4 klasių zoninėse kvadrato varžybos Joniškio r. pagrindinės mokyklos komanda rezultatu 2:0 įveikė Kelmės rajono komandą ir pateko į kitą etapą.

Gruodžio 12 d. vyko rajoninės kaimo vietovių krepšinio 3*3 varžybos. Joniškio r. pagrindinės mokyklos berniukų ir mergaičių komandos įveikė varžovus iš Skaistgirio gimnazijos ir iškovojo teisę atstovauti Joniškio rajonui zoninėse varžybose.

Sveikiname visų varžybų nugalėtojus ir linkime visiems mokyklos sportininkams kuo puikesnių rezultatų ir kitais metais!