Darbuotojai

Darbuotojo vardas, pavardė

Pareigybė

GASČIŪNŲ SKYRIUS

Violeta Balčiūnienė

Valytojas

Daiva Brejerė

Darbininkas

Daiva Domkienė

Darbininkas, mokytojo padėjėjas mokslo metų laikotarpiu

Airida Kensminienė

Vyriausiasis virėjas

Raimonda Kenstavičienė

Mokytojo, dirbančio pagal ikimokyklinio ugdymo programą, padėjėja

Rosvaldas Labanauskas

Darbininkas–kūrikas

Gintautas Paliukas

Vairuotojas

Felicija Petrauskienė

Virėjas

Judita Pocevičienė

Valytojas

Rimutis Pocevičius

Kūrikas-sargas

Laima Spirienė

Mokytojo, dirbančio pagal ikimokyklinio ugdymo programą, padėjėja

Darbininkas

Žydrūnas Tarvydas

Vairuotojas

GATAUČIŲ MARCĖS KATILIŪTĖS SKYRIUS

Juozas Augulis

Vairuotojas

Vidmantas Butkus

Vairuotojas

Indra Darbutaitė

Mokytojo padėjėjas

Raja Ivanauskienė

Valytojas

Vytautas Kairys

Darbininkas

Emilija Karoblytė

Bibliotekininkas

Aira Sudžienė

Mokytojo padėjėjas

Jurgita Pažarskienė

Valytojas

Agnė Petrušiūnienė

Mokytojo, dirbančio pagal ikimokyklinio ugdymo programą, padėjėja

Irena Plungienė

Virėjas

Sigitas Savickas

Darbininkas

Diana Svirplienė

Darbininkas (pagalbinis virtuvės, aplinkos, valytojas)

Rasa Ščeponavičiūtė

Vyriausiasis virėjas

Virėjas

KRIUKŲ SKYRIUS

Valius Borisas

Vairuotojas

Kristina Eitkevičiūtė

Virėjas

Inga Gecevičienė

Vyriausiasis virėjas (l. e. p.)

Daiva Klimienė

Virėjas

Valytojas

Saulius Pintulis

Vairuotojas

Violeta Pipiraitė

Mokytojo padėjėjas

Gražina Pociuvienė

Valytojas

Aldona Radvilienė

Bibliotekininkas

Vaida Ruseckaitė

Mokytojo padėjėja

Vaidotas Rudis

Darbininkas-kūrikas

Irena Valiukienė

Valytojas

Audrius Venskus

Darbininkas-kūrikas

Regina Žilinskaitė

Mokytojo, dirbančio pagal ikimokyklinio ugdymo programą, padėjėjas

Atnaujinta: 2023-10-18
  • Elektroninins dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.30 – 09.15
  • 2. 09.25 – 10.10
  • 3. 10.20 – 11.05
  • 4. 11.25 – 12.10
  • 5. 12.30 – 13.15
  • 6. 13.25 – 14.10
  • 7. 14.20 – 15.05
  • 8. 15.15 – 16.00